top of page

Sala Weselna Uroczysko Siedmiu Stawów

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel & Spa by L'Occitane na Dolnym Śląsku to ekologiczne i ekskluzywne miejsce wypoczynku dla wyjątkowych Gości. Zachwyca niepowtarzalną atmosferą XVI-wiecznego, renesansowego zamku, w którym zabytkowe wnętrza urządzono w nowoczesnym stylu.

NASZE ZALETY

Wyjątkowe miejsce: W Uroczysku Siedmiu Stawów każdy znajdzie odpowiednią dla siebie formę wypoczynku, wykwintną i zdrową kuchnię, a przyroda i niezwykła atmosfera zapewnią prawdziwy relaks. Stylowe wnętrza i ekskluzywne gabinety SPA to gwarancja luksusowego wypoczynku. Dodatkowym atutem Uroczyska Siedmiu Stawów & Spa by L’Occitane jest jego dogodne położenie - zaledwie 40 minut na południe od Wrocławia. Hotel w zamku znajduje się w miejscowości Gola Dzierżoniowska, w okolicach Niemczy i Dzierżoniowa.

Uroczysko Siedmiu Stawów

Ślub i wesele w baśniowej scenerii: Ślub i wesele to jedne z najbardziej romantycznych chwil w życiu każdej pary. Proponujemy Państwu zorganizowanie tych wyjątkowych uroczystości w pięknym otoczeniu baśniowej przyrody w prawdziwym zamku wznoszącym się pośród akwenów wodnych i starego drzewostanu, w Uroczysku Siedmiu Stawów Luxury Hotel & SPA by L’Occitane w Goli Dzierżoniowskiej niedaleko Wrocławia. Wykwalifikowany personel oraz magiczne otoczenie natury sprawią, że Państwa ślub plenerowy i wesele na zamku stanie się niezapomnianym i wyjątkowym wydarzeniem.

Atmosfera romantyzmu: Ślub w plenerze daje możliwość celebracji przysięgi miłości w bardzo romantycznej scenerii, wśród szumu drzew i śpiewu ptaków. Coraz więcej par decyduje się na świętowanie jednego z najpiękniejszych dni w życiu właśnie w ten sposób. Wspaniałe wspomnienia, które pozostaną do końca życia warte są wyjątkowej oprawy. Dodatkowo, duża swoboda w ustalaniu warunków przebiegu ślubu i wesela, często nieosiągalna w kościele czy urzędzie, sprawia że możemy zrealizować unikalne marzenia o uroczystości, która będzie przebiegała według autorskiego scenariusza zakochanych.

Zrealizuj swoje marzenie o ślubie i weselu: Zrealizuj swoje marzenie o ślubie i weselu, które na zawsze pozostanie w pamięci! Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel & Spa by L'Occitane oferuje nie tylko niezapomnianą oprawę, ale także profesjonalną obsługę i elastyczność w realizacji unikalnych pomysłów Pary Młodej. Niech ten wyjątkowy dzień stanie się niepowtarzalnym przeżyciem, które zostanie z Wami na zawsze.

Zapoznaj się z ofertą fotografa ślubnego

618A1944.jpg
618A2136.jpg
618A1022.jpg
618A0970.jpg
618A0936.jpg

Uroczysko 
siedmiu stawów

Przykładowe zdjęcia ślubne 

618A2590.jpg
bottom of page