top of page

Sala Weselna Zajazd pod Kasztanami

Zajazd pod Kasztanami, to miejsce, które skradło serca wielu gości, zachwycając nie tylko pięknymi wnętrzami, lecz również urokliwym ogrodem. Od 2004 roku jesteśmy gospodarzami niezapomnianych chwil, organizując wesela, imprezy firmowe i okolicznościowe. Hiistoria tego miejsca  sięga roku 1898, a tradycję przenosi w współczesność, tworząc wyjątkowe wydarzenia.

Zajazd pod Kasztanami oferuje niepowtarzalną atmosferę do organizacji wesel, przyjęć firmowych i innych uroczystości. Podejście do par młodych jest indywidualne, wszystko na  najwyższej jakość, a doświadczenie zdobyte przez lata przekłada się na zadowolenie ślubnych klientów oraz gości.

Zajazd pod Kasztanami

Sala Weselna Pod Kasztanami to wyjątkowe miejsce na mapie Wrocławia. Organizujemy wesela plenerowe na przeszklonym, zadaszonym i podgrzewanym tarasie, jak i klasyczne w stylowej sali. Sto lat historii zdobiącej cegły, piękna sztukateria i kryształowe żyrandole tworzą niepowtarzalny klimat.

Ogród to serce obiektu, zachwycający gości swoim urokiem. Wisienką na torcie jest altana, gdzie pary młode wymieniają przysięgi podczas ceremonii zaślubin, otoczonej miłością, wiernością i uczciwością małżeńską.

Szukasz fotografa Ślubnego, sprawdź naszą ofertę.

Zajazd Pod Kasztanami Sala Weselna
Sala Weselna w Zajazd Pod Kasztanami
Ślub Zajazd Pod Kasztanami
Zajazd Pod Kasztanami Ogród, Ślub, Wesele
Zajazd Pod Kasztanami Ogród Wesele

Zajazd pod kasztanami

Przykładowe zdjęcia ślubne 

Zajazd Pod Kasztanami Fotograf Ślubny
bottom of page