top of page


Sala Weselna Hotel i Restauracja Maria Antonina

Hotel i Restauracja Maria Antonina to magiczne miejsce, gdzie historię i naturę łączymy z nowoczesnością. Znajdując się w sercu Dolnego Śląska, oferujemy niezapomniane doznania zarówno dla rodzinnych wypoczynków, jak i biznesowych spotkań. Nasze kompleksowe pakiety spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Gości.

Nasza oferta skupia się także na organizacji wyjątkowych chwil, szczególnie wesel. W otoczeniu pięknego Jeziora Bystrzyckiego i z widokiem na malowniczy Zamek Grodno, stworzymy dla Was magiczną atmosferę. Sala Bankietowa, z tarasem i przeszklonymi wnętrzami, zapewnia doskonałe warunki na kameralne spotkania, konferencje, bale, a także wesela dla 350 osób.

Sala przy plaży, utrzymana w rustykalnym stylu z drewnem i kamieniem, oferuje wyjątkowe przeżycia, a przez przeszkloną fasadę rozciąga się widok na podświetlaną kładkę wstęgową i Zamek Grodno. Mieści do 120 osób, tworząc wyjątkową atmosferę.

Sala widokowa, umiejscowiona na ostatniej kondygnacji, zachwyca nie tylko widokiem na Jezioro Bystrzyckie, ale także repliką mostu wiszącego łączącego cztery niezależne antresole. Pomieści do 80 osób na imprezach zasiadanych i do 120 osób w układzie kinowym.

 

Hotel i Restauracja Maria Antonina

Zachęcamy do odkrywania uroków Zagórza Śląskiego, gdzie nasz hotel sprawia, że każde wydarzenie nabiera niezapomnianego charakteru. Profesjonalizm, elegancja i unikalny klimat czekają na Gości w Hotelu i Restauracji Maria Antonina.

bottom of page