top of page

Sala weselna w Hotelu Wodnik

Trzygwiazdkowy Hotel Wodnik, położony w sercu Wrocławia, oferuje niezapomniane doświadczenia weselne w malowniczym otoczeniu nad brzegiem Odry. Sala weselna w hotelu zapewnia intymność dla 60-110 osób, natomiast sala w całorocznym namiocie bankietowym nad brzegiem Odry umożliwia organizację przyjęć dla 100-200 osób w otoczeniu przyrody.

 

Obie sale weselne cechuje wysoki standard wyposażenia, w tym klimatyzacja, okrągłe stoły, oraz nowoczesne zaplecze sanitarne. Zapewniają one doskonałe warunki dla udanych wydarzeń. Wspaniały ogród oraz taras słoneczny dodają uroku i pozwalają na organizację przyjęć również na świeżym powietrzu.

Hotel Wodnik oferuje elastyczność co do dni tygodnia, umożliwiając organizację wesel we wszystkie dni, a dla tych poza piątkiem, sobotą i świętami udzielając 10% rabatu od ceny głównej.

Hotel Wodnik

Hotel nie pobiera dodatkowych opłat z tytułu wynajmu sali i obsługi. Dodatkowe wyroby cukiernicze można zamówić od zaprzyjaźnionej cukierni, a istnieje także możliwość dostarczenia własnego tortu. Nie ma opłat korkowej ani serwisowej za alkohol dostarczony we własnym zakresie.

Hotel Wodnik oferuje także możliwość zorganizowania uroczystości zaślubin na świeżym powietrzu takich jak ślub cywilny lub humanistyczny , dodając wyjątkowości i romantyzmu temu wyjątkowemu dniu. 

 

W okresie od listopada do marca dostępna jest atrakcyjna oferta zimowa w Hotelu Wodnik, pozwalająca na korzystne warunki przy organizacji zimowych wesel. 

Fotograf na Wesele w Hotelu Wodnik zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji terminów.

Hotel Wodnik schody instagramowe
Ogród Hotelu Wodnik, Fotograf ślubny
Hotel Wodnik sala weselna
Hotel wodnik fotograf ślubny
Hotel Wodnik Ślub, fotograf

Hotel Wodnik

Przykładowe zdjęcia ślubne 

Ślub w Hotelu Wodnik
bottom of page