top of page

Sala weselna w Hotelu Wodnik

Trzygwiazdkowy Hotel Wodnik, położony w sercu Wrocławia, oferuje niezapomniane doświadczenia weselne w malowniczym otoczeniu nad brzegiem Odry. Sala weselna w hotelu zapewnia intymność dla 60-110 osób, natomiast sala w całorocznym namiocie bankietowym nad brzegiem Odry umożliwia organizację przyjęć dla 100-200 osób w otoczeniu przyrody.

 

Obie sale weselne cechuje wysoki standard wyposażenia, w tym klimatyzacja, okrągłe stoły, oraz nowoczesne zaplecze sanitarne. Zapewniają one doskonałe warunki dla udanych wydarzeń. Wspaniały ogród oraz taras słoneczny dodają uroku i pozwalają na organizację przyjęć również na świeżym powietrzu.

Hotel Wodnik oferuje elastyczność co do dni tygodnia, umożliwiając organizację wesel we wszystkie dni, a dla tych poza piątkiem, sobotą i świętami udzielając 10% rabatu od ceny głównej.

 

W ramach oferty weselnej, Goście mogą korzystać z wykwintnego menu składającego się z zupy, 4 dań głównych, 3 sałatek, 8 przystawek oraz 2 ciepłych kolacji. Dodatkowo serwowane są ciasta bankietowe (3 porcje na osobę) oraz napoje ciepłe i zimne bez ograniczeń. Wyjątkową dekorację stołu tworzą białe obrusy, fizelinowe serwetki oraz świeże kwiaty.

Hotel Wodnik

Hotel nie pobiera dodatkowych opłat z tytułu wynajmu sali i obsługi. Dodatkowe wyroby cukiernicze można zamówić od zaprzyjaźnionej cukierni, a istnieje także możliwość dostarczenia własnego tortu. Nie ma opłat korkowej ani serwisowej za alkohol dostarczony we własnym zakresie.

 

W ofercie znajdują się także dwie opcje zamówienia alkoholu: "open bar" na wybrane gatunki alkoholi bez limitu ilościowego i czasowego, oraz alkohol zamówiony za pośrednictwem Partnerów, takich jak Stock Polska, Ars Vini.

 

Hotel Wodnik oferuje także możliwość zorganizowania uroczystości zaślubin na świeżym powietrzu, dodając wyjątkowości i romantyzmu temu wyjątkowemu dniu.

 

W okresie od listopada do marca dostępna jest atrakcyjna oferta zimowa, pozwalająca na korzystne warunki przy organizacji zimowych wesel. Odkryj niezapomniane doświadczenie weselne w Hotelu Wodnik.

Fotograf na Wesele w Hotelu Wodnik zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji terminów.

bottom of page